Šiaulių Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo
Prasidėjimo parapija

Ateities balsai: berniukų ir jaunuolių choro „Dagilėlis” ir mergaičių choro „Severaček” koncertas

Kviečiame į tarptautinio vaikų ir jaunimo chorų festivalio „Ateities balsai“ koncertą Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo bažnyčioje.

Nemokamas ir atviras visai miesto bendruomenei koncertas vyks lapkričio 23 d. (sekmadienį) 14.00 val.
Festivalio koncerte dalyvaus aukštu meniniu lygiu ir turtinga koncertine patirtimi išsiskiriantis Šiaulių berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis” (vad. Remigijus Adomaitis) ir vienas žymiausių mergaičių chorų Čekijoje „Severaček” (vad. Silvie Langrová).

Festivalio „Ateities balsai“ koncertai – tai išskirtinė galimybė vienoje scenoje išgirsti geriausius vaikų ir jaunimo chorus, žavinčius profesionalumu, emocionalumu ir žavia jaunatviška energija.
Renginio organizatorius: Šiaulių „Dagilėlio“ dainavimo mokykla, Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“
Renginį remia Šiaulių miesto savivaldybė.

——————————————-
Mieli lankytojai,
dalyvaudami renginiuose, neprieštaraujate, kad jie gali būti filmuojami ar fotografuojami, o jų nuotraukos viešinamos organizatorių internetinėje svetainėje, žiniasklaidoje ar socialiniuose tinkluose.