Šiaulių Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo
Prasidėjimo parapija

Choro „Polifonija“ solistų koncertas „Dangiškoji Harmonija“

Choro „Polifonija“ solistų koncertas, skirtas birželio 13-ąją minimai Šv. Antano Paduviečio dienai.

Birželio 13 d., po vakaro šv. Mišių.

Šis sakralinės muzikos renginys skirtas pagerbti Šv. Antano Paduviečio dieną ir pažadinti Jūsų sielą giliausiais muzikos tonais.

Ar jums kada nors teko patirti jausmą, kai muzika tiesiog prasiskverbia į jūsų širdį ir priverčia pamiršti visus kasdienius rūpesčius? Ateikite ir pajuskite šį nepakartojamą jausmą kartu su mumis! O jei turite draugų, kurie dievina muziką, būtinai pakvieskite juos kartu – juk džiaugsmas dalijantis dvigubėja!

Scenoje pasirodys ryškiausi Šiaulių valstybinio kamerinio choro “Polifonija” atlikėjai: Gabija Abromavičienė, Inesa Brazytė, Aušra Kinderė, Eglė Žalalienė, Kateryna Madatova, Arina Alekseeva ir Denis Ivanov. Jų balsai susilies į harmoniją, pripildytą šventosios dvasios ir jausmų. Solistų giesmes lydės talentingasis vargonininkas Andrius Bartulis.

Koncertas nemokamas, todėl tai puiki proga pasimėgauti profesionaliu atlikimu ir pasinerti į dvasinį pasaulį be jokių įsipareigojimų.

Choro Polifonija informacija.

———
Mieli lankytojai,
dalyvaudami renginiuose, neprieštaraujate, kad jie gali būti filmuojami ar fotografuojami, o jų nuotraukos viešinamos parapijos internetinėje svetainėje, žiniasklaidoje ar socialiniuose tinkluose.