Šiaulių Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo parapija
Visą gegužės mėnesį prieš vakaro šv. Mišias rinkomės į gegužines pamaldas, o paskutinę gegužės dieną susibūrėme prie Lurdo. Nors dėl oro buvo šiek tiek neramu, Švč. Mergelė Marija tarsi dar kartą pakvietė mus ramiai pasilikti lauke ir drauge melstis jos garbei.
Gegužines pamaldas vedė klebonas kun. Gintaras, o šv. Mišias aukojo kun. Gediminas. Giesme pritarė Kornelijus, ačiū jam.
Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie atėjote ir buvote kartu šioje gražioje gegužės vakaro maldoje. Ačiū visiems, kas padėjo pasiruošti. Ypatinga padėka katechetės Violetos jaunimui.
Tegul Švč. Mergelė Marija ir toliau globoja mūsų parapiją, mūsų šeimas ir kiekvieną širdį, kuri gegužės vakarais kilo maldai.
Mergele maloningoji, melski už mus!
Dar kelios šv. Mišių akimirkos prie Lurdo. Gegužės 31 d. vakaras. Nuotraukos Valdemaras Servis.
Gegužės 31 d., sekmadienį, 17:30 val. planuojamos gegužinės pamaldos ir vakaro šv. Mišios prie Lurdo grotos.
Klausykite sekmadienio skelbimų bažnyčioje ir sekite informaciją socialiniuose tinkluose.