Šiaulių Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo
Prasidėjimo parapija

Naujas iššūkis 2023-iesiems –  per metus perskaityti visą ŠVENTĄJĮ RAŠTĄ

Jau trečius metus, baigiantis metams, Kauno arkivyskupijos Sielovados skyrius ir Misijų mokyklos komanda pasiūlo iššūkį naujiesiems metams – perskaityti visą Šventąjį Raštą per metus.

2021-aisiais daugiau kaip 2 tūkstančiai, o 2022-aisiais daugiau nei tūkstantis žmonių Lietuvoje atsiliepė į šį kvietimą.

Iššūkis tęsiasi – kviečiame naujus narius ir tuos, kurie galbūt sustojo pusiaukelėje, priimti artėjančių metų iššūkį – perskaityti visą Šventąjį Raštą per 2023-iuosius!

Visi užsiregistravusieji visus metus kasdien gaus el. laišką su nuorodomis į tos dienos Šventojo Rašto skaitinius, trumpu komentaru, suprantantys anglų kalbą turės galimybę dar labiau pasigilinti į skaitomą tekstą žiūrėdami pateiktus trumpus vaizdo įrašus YouTube kanale. Šis Biblijos skaitymo planas skaitytojui pateikia kasdienę Senojo Testamento, Naujojo Testamento, taip pat Psalmių ir Patarlių knygų dalį. Kursas parengtas pagal Colino Symeso komentarus, naudojama taip pat ir vyskupo Roberto Barono, kunigo Mikeʼo Schmitzo ir kt. medžiaga.

REGISTRACIJA iki gruodžio 28 d. užpildant anketą ČIA >> 

Kauno arkivyskupijos Sielovados skyrius ir Misijų mokyklos komanda