Šiaulių Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo
Prasidėjimo parapija

Medos tėvelių laiškas

Šiais metais Pirmosios Šv. Komunijos šventės baigėsi. Ačiū visiems, kas siuntėte ir dalinotės įspūdžiais ir nuotraukomis! Ačiū tėvams, katechetėms, chorui, visiems, kurie stengėsi, kad šios šventės būtų nepamirštamos!

Šiandien gavome dar vieną laišką, kuriuo norime pasidalinti.

Laba diena,

Norėjome nuoširdžiai padėkoti už gražią šventę, kuri nebūtų įvykusi, jei katechetė Karolina nebūtų “spaudusi” vaikų bei jų tėvelių įdėti ir savo indėlį besiruošiant Pirmajai Komunijai. Neneigsiu, nebuvo lengva, kad padėčiau dukrai, teko daug ko ir pačiai išmokti, bet buvo verta. Šventės dieną smagu buvo matyti pasipuošusius, besidžiaugiančius, tuo pačiu ir besijaudinančius vaikus. Šią ypatingą dieną, mūsų dukrytė buvo apsupta pačių artimiausių ir brangiausių žmonių, o tai įrodo, kad elgiamės teisingai.

AČIŪ klebonui Gintarui Jonikui, kuris niekada negailėdavo gražaus žodžio, nusiminusią dukrytę paguosdavo. Jo dėka mes supratome, kad dažnai pamirštame savo įsipareigojimus bei pasižadėjimus, o iš kitų reikalaujame, kad niekada nevėlu keistis.

AČIŪ kunigui Raimundui Šnapščiui, kaip dukra sako, labai juokingas ir linksmas kunigas, todėl Mišios niekada neprailgdavo. Buvo labai gražu, kai visa bažnyčia kunigui dainavo Su gimimo diena, net šiurpuliukai kūnu ėjo.

AČIŪ kunigui Jordanui Urbonui, kuris padėjo dukrai suprasti, kad klysti nėra blogai, kai nepavyko prieiti pirmosios išpažinties, nuoširdžiai globojo ir pagelbėjo, tai suteikė jai drąsos, o iš klausyklos išėjo su plačia šypsena.

AČIŪ už suteiktą Dievo malonę.

Gytarių progimnazijos Medos tėveliai.

Nuotraukose: gegužės 28 d. šventės akimirkos.