Šiaulių Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo
Prasidėjimo parapija

Pasaulio jaunimo dienos 2023

Šiaulių vyskupijos jaunimo centras kviečia 14-35 metų jaunuolius drauge dalyvauti Pasaulio jaunimo dienose, vyksiančiose Lisabonoje 2023 m. rugpjūčio 1-6 dienomis.

„Marija susiruošė ir skubiai iškeliavo“ (Lk 1, 39) – popiežiaus Pranciškaus pasirinkta Luko evangelijos eilutė, skirta Pasaulio jaunimo dienoms, kurios pirmą kartą vyks Portugalijos sostinėje Lisabonoje.

Pasaulio jaunimo dienos – tai jaunimo iš viso pasaulio susibūrimas ir susitikimas su Popiežiumi. Šalia maldos, pasidalijimo, laisvalaikio momentų į šią šventę užsiregistravę jaunuoliai dalyvauja įvairiose Pasaulio jaunimo dienų komandos organizuojamose veiklose, išsidėsčiusiose visame priimančiame mieste. Svarbiausi Pasaulio jaunimo dienų įvykiai, kuriuose kartu su jaunimu dalyvauja ir Popiežius, yra pasitikimo ir atidarymo ceremonija, Kryžiaus kelias, vigilija (paskutinį vakarą) bei uždarymo šv. Mišios.

Neatidėliok popiežiaus Pranciškaus kvietimo į Pasaulio jaunimo dienas. Susitik su juo ir jaunimu iš viso pasaulio Lisabonoje!

Planuojama kelionė autobusu liepos 28 – rugpjūčio 10 d., aplankant Drezdeną, Strasbūrą, Tezė, Avinjoną, Lurdą (Marijos apsireiškimo vieta), Salamanką, Bordo, Limožą, taip pat gražiausias pasaulio katedras – Šartro, Reimso, Kelno katedras bei Berlyną.

Dalyvio įnašas 800 eur
(į kurį įeina kelionė, nakvynės kelionės metu, savaitė Lisabonoje: nakvynė, maitinimas, viešasis transportas, PJD dalyvio krepšelis).

Išsamesnė informacija ir registracija iki balandžio 1 d. Šiaulių vyskupijos jaunimo centre:

El. p.: svjcentras@gmail.com
Tel.: 8 610 20 218
Facebook: ŠVJC