Šiaulių Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo
Prasidėjimo parapija

Privatumo politika

1. Šiaulių Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo prasidėjimo parapija gerbia lankytojų bei klientų privatumą ir užtikrina Asmens duomenų, pateiktų naudojantis svetaine www.mmnprasidejimas.lt, saugumą ir konfidencialumą pagal Privatumo politikoje išdėstytas sąlygas. Privatumo politikos tikslas informuoti svetainės klientus ir lankytojus, apsaugoti ir ginti jų asmeninę informaciją nuo neteisėto naudojimo.

2. Privatumo politika yra privaloma, bet kuriam asmeniui, kuris lankosi mūsų svetainėje. Jeigu Jūs nesutinkate su šia Privatumo politika, Jūs taip pat turite teisę toliau naudotis šia svetaine.

3. Už Jūsų asmens duomenų tvarkymą svetainėje atsakinga Šiaulių Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo prasidėjimo parapija. Jei turite klausimų, susijusių su tuo, kaip mes tvarkome Jūsų asmens duomenis, galite kreiptis el.paštu info@mmnprasidejimas.lt

4. Svetainė automatiškai nerenka jokių Jūsų asmeninių duomenų. Svetainėje naudojami Slapukai skirti užtikrinti taisyklingą tinklapio veikimą ir Jūsų naršymo patirtį.

5. Naudodamiesi mūsų svetaine Jūs patvirtinate, kad sutinkate ir leidžiate į Jūsų įrenginį (kompiuterį, telefono aparatą ir pan.) įrašyti slapukus. Tačiau savo naršyklės programinės įrangos pagalba bet kuriuo metu galite blokuoti Slapukų naudojimą ir pašalinti nuolatinius Slapukus paspaudus „Spynelės“ ikonėlę šalia URL adreso.

6. Šiaulių Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo prasidėjimo parapija tretiesiems asmenims nesuteikia prieigos prie Jūsų asmeninės informacijos, taip pat neperduoda jokios informacijos apie Jus jokiems tretiesiems asmenims.

7. Svetainėje gali būti nuorodų į kitas svetaines. Šių svetainių turinio mes nekontroliuojame ir už jų turinį neatsakome.

8. Svetainė taip pat naudoja kai kuriuos trečiųjų šalių (Google, Google maps, Youtube) įrankius ir šios trečios šalys taip pat gali naudoti slapukus.

9. Svetainėje yra naudojama formos, kurių pagalba galite lengviau pateikti įvairius prašymus. Asmens duomenys gauti tokiu būdu naudojami tik konkrečios paslaugos suteikimui. Su asmens duomenų tvarkymo tikslais, pagrindais, informacija apie tvarkomus duomenis ir duomenų subjekto teisėmis galite susipažinti čia: ŠIAULIŲ VYSKUPIJOS ASMENS DUOMENŲ APSAUGOS IR TVARKYMO TAISYKLĖS.

10. Šiaulių Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo prasidėjimo parapija pasilieka sau teisę laikas nuo laiko savo nuožiūra koreguoti šią Privatumo politiką ar bet kurią jos dalį ir bet kurią su tuo susijusią informaciją.

11. Daugiau apie slapukus ir kas tai yra galite sužinoti čia.