Šiaulių Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo
Prasidėjimo parapija

Slapukų politika

Ši slapukų politika paaiškina, kas yra slapukai ir kaip jie naudojami.
Bet kuriuo metu galite pakeisti arba atšaukti savo sutikimą dėl slapukų naudojimo svetainėje www.mmnprasidejimas.lt (žr. žemiau „Kaip kontroliuoti slapukų nuostatas“).

Kas yra slapukai?

Slapukai yra maži tekstiniai failai, naudojami mažoms informacijos dalims saugoti. Slapukai saugomi jūsų įrenginyje, kai svetainė įkeliama į jūsų naršyklę. Šie slapukai padeda tinkamai atlikti svetainės veikimą, padaryti svetainę saugesnę, suteikti geresnę vartotojo patirtį ir, jei reikia ją tobulinti.

Kaip naudojami slapukai?

Slapukų informacija renkama, kad geriau suprastume vartotojo lūkesčius ir galėtumėm tobulinti svetainės funkcionalumą.

Kokie slapukai naudojami?

Pastovūs: Kai kurie slapukai yra būtini tam, kad galėtumėte naudotis visomis svetainės funkcijomis. Jie nerenka ir nelaiko jokios asmeninės informacijos.
Statistiniai: Šie slapukai saugo tokią informaciją kaip svetainės lankytojų skaičius, unikalių lankytojų skaičius, kurie svetainės puslapiai buvo aplankyti, apsilankymo šaltinis ir pan. Šie duomenys padeda suprasti, ar gerai veikia svetainė ir kur ją reikia tobulinti.
Funkciniai: Tai yra slapukai, kurie padeda tam tikroms neesminėms svetainės funkcijoms. Jos apima turinio, pvz., vaizdo įrašų, įdėjimą arba turinio bendrinimą socialinės žiniasklaidos platformose.
Nuostatos: šie slapukai padeda išsaugoti jūsų nustatymus ir naršymo parinktis, pavyzdžiui, kalbos nuostatas, kad galėtumėte geriau ir efektyviau naudotis būsimais apsilankymais svetainėje.

Kaip kontroliuoti slapukų nuostatas?

Skirtingose naršyklėse pateikiami skirtingi tinklalapių naudojamų slapukų blokavimo ir naikinimo būdai. Jei norite blokuoti / ištrinti slapukus, galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Norėdami sužinoti daugiau apie tai, kaip valdyti ir ištrinti slapukus, apsilankykite naudojamos naršyklės pagalbos puslapiuose.

Informacija, kaip valdyti slapukus „Chrome“ naršyklėje.
Informacija, kaip valdyti slapukus „Mozilla“ naršyklėje.
Informacija, kaip valdyti slapukus „Microsoft Edge“ naršyklėje.