Šiaulių Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo
Prasidėjimo parapija

„Tylos namai“ kviečia uždegti žvakutę ant užmiršto kapo

Per Vėlines žvakių šviesa nušviestos kapinės neretai apnuogina liūdną tiesą – dalis kapų taip ir lieka niekieno neaplankyti. Socialinę akciją vykdantys laidojimo namai „Tylos namai“ kviečia pagerbti mirusiuosius ir atminimo žvakeles padėti ant apleistų, pamirštų kapų, – laidojimo namuose ir trijose Šiaulių bažnyčiose bus nemokamai dalinamos šventintos žvakutės.

Pasak G. Joniko, kadangi mes švenčiame gyvenimą per Jėzų Kristų, ta žvakutė mums yra šviesa, kuri išsklaido tamsą. „Mirtis, baisu, pabaiga? Jokiu būdu ne. Malda, kurią kalbame: „Ir amžinoji šviesa jiems tešviečia“ ir uždegame žvakutę, mes priartėjame prie kapo, kuris mums kalba, kad tai yra Prisikėlimo vieta. Kiekvienas kapas yra amžinojo gyvenimo durys“, – komentuoja kunigas.

Svarbu žinoti, kad šiauliečiai spalio 29 d. kviečiami į „Tylos namų“ užsakymu aukojamas šv. Mišias, kuriose bus pagerbti visi pamiršti mirusieji. Jos 9 val. 30 min. prasidės Šv. Jurgio ir Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo bažnyčiose, o 10 val. – Šv. Apaštalų Petro ir Pauliaus katedroje.

Žvakutes mūsų bažnyčioje galėsite pasiimti bažnyčios gale, nuo sekmadienio, spalio 29 d.

Nuotrauka Audronio Rutkausko.

Skaitykite toliau: https://etaplius.lt/