Šiaulių Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo
Prasidėjimo parapija

Motinos maldoje

„Gerasis Viešpatie, mes jungiame savo maldas su maldomis visų motinų besimeldžiančių pasaulyje. Viešpatie, mes sugaišome labai daug laiko nerimaudamos ir bandydamos savarankiškai pakeisti situaciją arba iš viso nieko nedarydamos. Bet dabar, Viešpatie, apsijungusios su visomis mūsų seserimis Tavoje šeimoje, mes šloviname Tave ir dėkojame Tau už naują viltį, kurią dovanojai mums tuomet, kai įteikėme Tau savo vaikus. Dėkojame Tau, Viešpatie, už motinystės dovaną, už šį palaiminimą. Mes dažnai pamirštame, kaip begaliniai Tu mumis pasitiki, patikėdamas savo mylimiausius vaikus mūsų globai. Meldžiame, padėk mums visuomet suvokti, kaip svarbu yra būti motina“.

Maldos grupelę gali sudaryti nuo dviejų iki aštuonių mamų. Paprastai tokių maldos grupelių mamos susitinka kartą per savaitę. Mamos įsipareigoja laikytis konfidencialumo taisyklės, todėl tai, kas buvo pasakyta susitikime, niekados nebus atskleista. Mamų, besimokančioms suprasti viena kitą per maldą ir pasidalijimą, našta palengvėja. (Paimta iš: Motinos maldoje/Mothers prayers, Motinų meilė keičia pasaulį, Solace Community 2002, Lithuanian version 2014, p. 31 – 32.)

Jei norėtumėte suburti tokią maldos grupę ar tapti šio maldos judėjimo narėmis, kviečiame kreiptis į mūsų parapijoje esančias grupių vadoves, kurios mielai su jumis pasidalins visa būtina informacija bei literatūra. Parapijoje veikia 5 grupelės. Kviečiame kartu jungtis motinas į maldą.

Koordinatorė: Zita Aniulienė, tel. 8 656 85448.